O Nás

Kto Sme

O našej spoločnosti

Náš príbeh pod názvom Pleva SK začal v roku 2017 keď sme sa rozhodli splniť si sen o predaji toho, čo celá rodina zbožňuje a používa celé generácie a to med, propolis, materská kašička či peľ, v neposlednom rade kozmetika zo včelích produktov alebo výborná kvalitná medovina.

Rodinnú firmu Pleva z Českej republiky sme poznali pár rokov predtým, ako sme sa rozhodli, že ak máme začať s predajom a distribúciou pre Slovensko, sú to určite oni, koho výrobky a produkty sú natoľko kvalitné a chutné, že chceme, aby aj na Slovensku mali ľudia možnosť vyskúšať a poznať ich.

O to viac sa tešíme, keďže nadovšetko milujeme prírodu, že sa firma Pleva rozhodla vrátiť k baleniu produktov do skla a snažia sa pri výrobe a spracovaní minimalizovať plasty. Okrem toho sa neustále vylepšujú receptúry už existujúcich produktov a rozširuje sa ponuka o nové účinné produkty s prírodným zložením.

Momentálne prevádzkujeme e-shop so sídlom v Bratislave a okrem odosielania kuriérom po celomSlovensku, máme v Bratislave aj odberné miesto.

Dobrá voľba
Jednoduché objednanie
Zabezpečenie kvality
Rýchle dodanie