Kategórie
Kozmetické tipy

Opäť sa nám blížia Vianoce as nimi aj naša ponuka obľúbených vianočných darčekových sád. Pretože tiež vyberáme darčeky a vieme, aké je to ťažké: občas človeku chýba inšpirácia, má pocit, že darček nebude vhodný alebo sa mu skrátka nedarí jednotlivé výrobky poskladať do úhľadného balíčka. Preto sme aj tento rok darčeky zabalili za vás.

Tak ako každý rok nájdete medzi našimi darčekovými sadami tie najobľúbenejšie z predchádzajúcich rokov, zároveň sme pre vás tiež pripravili nové sady, ktoré sme poskladali tak, aby si každý našiel to svoje a sady tak urobili pod stromčekom radosť.

S darčekovou sadou určite potešíte

Výber vianočných darčekov občas býva namáhavý. Pretože niekedy sa aj dobre mienený a predlho vyberaný darček môže stať zdrojom rozpakov a rozporuplných reakcií. Preto sme pre všetky tety, strýčkov, babičky, deduškov, mamičky i oteckov, kolegyne a kolegov, bratov i bratrancov, sestry i sesternice a tiež švagrov a švagriny pripravili také darčekové sady, ktoré rozhodne potešia, nestanú sa ďalším lapačom prachu aj vnútorne zahrejú.

Sady pre vašich milých

Zoznámte sa s tohtoročnými čerstvými novinkami! Medzi krásne zabalenými a voňavými sadami nájdete tú pravú nielen v prípade, keď viete, čo obdarovanému urobí radosť, ale aj pokiaľ hľadáte darček pre niekoho, koho máte radi, vážite si ho a skrátka si naň nejde s vianočným darčekom nespomenúť, ale nechcete byť príliš osobné alebo sa bojíte nevhodného výberu.

Vánoční dárková sada Kouzlo času pro sebe, Pleva

Kúzlo času pre seba

Voňavá darčeková sada pre všetky ženy, ktoré majú občas problém zastaviť sa a oddýchnuť si. Väčšinu času strávia starostí o svojich blízkych, ale na seba mnohokrát zabúdajú. A kedy inokedy ako na Vianoce by ste im mali pripomenúť, že je čas spomaliť a nájsť si chvíľku pre seba. Doprajte svojej obľúbenej žene kvalitnú kozmetiku a šálku voňavého bylinkového čaju, aby sa mohla znova nadýchnuť.
Pozrieť na sadu

Vánoční dárková sada Pro chvilky pohody, Pleva

Pre chvíľky pohody

Relax s voňavým bylinkovým čajom osladeným lahodným medom. Sledovanie života vznikajúceho v semienkových guličkách a radosť z budúcich kvetov, o ktorú sa môžete podeliť so včielkami. Maškrtenie kvetového medu z krásne spracovanej drevenej lyžičky. Príjemný večer s poctivou medovinou za svitu medovo voňajúcej sviečky zo včelieho vosku, ktorej mihotavé svetlo jemne ožaruje elegantný keramický svietnik. Darujte chvíľky pohody, ktoré sú také vzácne!
Pozrieť na sadu

Vánoční dárková sada Když příroda pohladí, Pleva

Keď príroda pohladí

Darujte prírodnú starostlivosť pre krásne a zdravé vlasy. Zaručene poteší každého, kto si svoje vlasy rozmaznáva. Propolisový šampón navráti vlasom stratenú rovnováhu a dostane ich do perfektnej kondície. Rozčesávanie ručne vyrábaným hrebeňom z elegantného dreva čierneho orecha sa stane príjemným ak vlasom šetrným rituálom. Do sady sme ešte pribalili malé milé prekvapenie ukrývajúce sa v guličkách.
Pozrieť na sadu

Vánoční dárková sada Pro lepší den, Pleva

Pre lepší deň

Darčeková sada plná úžasných maličkostí, ktoré prinesú veľkú radosť. Doprajte svojim najbližším chvíľky relaxu v horúcej vani plnej medovej peny do kúpeľa za svitu voňavej sviečky zo včelieho vosku aj pekné chvíľky s priateľmi a rodinou nad pohárom lahodnej medoviny z limitovanej edície. Aj všedné dni potom budú pre obdarovanú osobu rovnako nádherné ako tie sviatočné.

Drevenú škatuľu sme vybrali zámerne, nielen preto, že dobre vyzerá a ide pekne recyklovať. V skutočnosti okrem krabice darujete aj spoločne strávený čas a peknú spomienku. Obdarovaný ju totiž môže rovno použiť na stavbu hmyzieho hotela, čo je podľa našej skúsenosti veľmi obľúbená aktivita, do ktorej sa môže ľahko zapojiť celá rodina. A nakoniec sa bude radovať aj hmyz, ktorý v hmyzom hoteli na jar nájde pokojné útočisko.

Pozrieť na sadu

Vánoční dárková sada Medové pohlazení, Pleva

Medové pohladenie

Luxusná darčeková sada v krásnej drevenej krabici s lanovým uchom poteší každú ženu. Produkty sme do nej poskladali tak, aby bola čo najuniverzálnejšia a stala sa milým darčekom pre každú ženu. Hodí sa pre mamičku, babičku aj priateľku. Každá bude s radosťou objavovať jej kúzelné medové poklady a tešiť sa z rozkvitajúceho života zo semienkových guličiek.

Aj u tejto sady počítame s možnosťou následnej prestavby na hmyzí hotel, svojimi dispozíciami je predurčená stať sa luxusným hmyzím obydlím. Do jeho výroby sa môže zapojiť celá rodina, máme vyskúšané, že pri tvorení hmyzieho hotela sa vyšantia malí aj veľkí majstri.

Pozrieť na sadu

 

Prajeme šťastnú ruku pri výbere a mnoho radosti okolo vianočného stromčeka. A keby ste si náhodou nevedeli rady, napíšte našej Katke, rada vám pomôže, vie dobre poradiť a odporučiť vhodnú darčekovú sadu alebo výber jednotlivých produktov.

 

POZRIEŤ VŠETKY DARČEKOVÉ SADY

Kalendár

máj 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kategórie